İrem Derici’nin Yeni Aşkı ve Arkadaşlarıyla Çılgınca Eğlendiği O Anları Görmelisiniz!

Açıklamaları ve özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Özgür Aras’ın, Harbiye’de açtığı yeni mekanda “ev partisi” konseptli bir davet verdi. Davette arkadaşlarıyla doyasıya eğlenen Derici, yeni sevgilisiyle de romantik anlar yaşadı. 

İşte detaylar ?

“Kalbimin Tek Sahibi” şarkısıyla kariyerinin zirvesini gören İrem Derici’yi hepimiz yıllardır severek takip ediyoruz.

Dobralığı ve samimiliği ile kalbimizi kazanan İrem Derici, özel hayatıyla da magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki.

Geçtiğimiz aylarda kendisinden yedi yaş küçük eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile bir ilişkiye başlayan Derici’nin bu ilişkisi kısa süre içinde bitmişti.

Atakan Işıktutan ile ayrılığının sebebini yoğun çalışma temposuna bağlayan Derici, bu ayrılığın üzerinden çok geçmeden Instagram hesabı üzerinden yeni bir ilişkiye başladığını duyurmuştu.

Yönetmen Gökhan Fırat’la yeni bir aşka yelken açan Derici, oldukça romantik bir ilişkinin içinde desek yanlış olmaz.

Dün akşam yakın arkadaşı Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı yeni kulübü EV’de “Ev partisi” konseptli bir davet veren İrem Derici sevgilisi ve yakın arkadaşları ile sabahın erken saatlerine kadar eğlendi.

Tüm konukların Türkçe pop eşliğinde çılgınca eğlendiği geceye İrem Derici’nin yeni sevgilisi Gökhan Fırat ile yaşadığı romantik anlar damga vurdu.

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x